Dom i rodzina

Lampy solarne na dom

Lampy solarne na dom to doskonałe rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego. Dzięki lampom solarnym na dom bez wysiłku oszczędzimy na prądzie!

Lampy solarne ścienne

Lampy solarne ścienne to idealne rozwiązanie do każdego domu. Instalowane nie tylko na zewnątrz domu, lecz również wewnątrz, pozwolą zaoszczędzić na prądzie w sposób, jaki nie jest w stanie dać nam żadne inne źródło energii. Lampy solarne ścienne wykorzystują moc słońca, by ładować własne akumulatory. Dlatego właśnie można zainstalować je praktycznie na każdej ścianie, o ile ma ona łatwy dostęp do swojej baterii, czyli promieni słonecznych.

Wiele lamp solarnych ściennych, jeśli rozejrzymy się po sklepach w sieci internetowej, jest sprzedawanych taniej dzięki promocjom, dostępnym tylko online. Jest to duże udogodnienie, ponieważ zakup lampy solarnej ściennej, który odbywa się w sieci, pozwala nam nie wychodzić z domu, podczas gdy wysyłka trafi prosto pod nasz adres.

Warto wiedzieć, że lampy solarne ścienne mają setki form i kształtów. Dzięki temu możemy dopasować je pod wygląd naszego domu, a nawet ogrodu, który bardzo często żyje własnym życiem.

Lampy solarne ogrodowe

Jeśli chodzi o lampy solarne ogrodowe, to możemy je podzielić ze względu na sposób instalacji w ogrodzie. Dzięki temu wyróżniamy:

  • Lampki solarne wbijane
  • Lampki dogruntowe
  • Lampki solarne wiszące/stojące

Poza nimi wartymi uwagi lampami solarnymi do ogrodu są naświetlacze solarne oraz kinkiety solarne, które instaluje się na pionowych powierzchniach płaskich.

Lampy solarne ogrodowe, podobnie jak lampy solarne ścienne, posiadają przeróżne kształty. Są zaopatrzone w różnego rodzaju oświetlenia, często sterowane za pomocą specjalnego pilota. Dzięki niemu mamy możliwość nadania lampie wybrany przez nas kolor lub ustawić opcję ciągłej zmiany barwy.

Lampy solarne uliczne

Lampy solarne uliczne to nie tylko oszczędność dla miasta. Istnieje wiele lamp solarnych ulicznych, które może zakupić każdy szary obywatel. Dzięki postawieniu takiej lampy np. przy podjeździe, nie będzie musiał się martwić dodatkowymi opłatami za prąd.

Artykuł partnera

Komentarze (0)

Zostaw komentarz