Dom i rodzina

Trendy w ogrodzie na lato 2017!

Słońce wyciąga kolory, a Ty wraz z nadchodzącym latem rozbudź swoją wyobraźnię i daj mu pole do popisu. Nowy trendbook Altax Viva Garden! na lato 2017 dostarczy Ci wielobarwnych wrażeń i niewyczerpanych inspiracji, dzięki którym Twój ogród rozkwitnie jak nigdy dotąd.

Jak wynika z badań, prawie połowa Polek chciałaby tchnąć w swoją powierzchnię ogrodniczą nowe życie. Szaro-bure donice, meble na których zima zostawiła swoje znamiona, czy wyblakłe drewniane konstrukcje mogą odejść w zapomnienie, dzięki odrobinie zapału i wyjątkowej letniej palecie Altax Viva Garden!. Najnowszy trendbook to połączenie bieżących trendów, nietuzinkowych rozwiązań kolorystycznych, wyobraźni czytelników oraz doświadczenia projektantów.

Tego lata intensywne kolory mieszać się będą ze stonowanymi barwami. W palecie znajdziemy odcienie inspirowane tymi elementami natury, do których chętnie uciekamy myślami w pochmurne dni. Relaksujące promienie słońca, plaża, morze czy sosnowy las, przy których chętnie odpoczniesz, w zaskakujący sposób współgrać będą z żywymi nutami kwiatowymi tworząc harmonijną kompozycję w twoim ogrodzie.

Jeśli myślisz, że stara komoda dokonała już swego żywota w salonie, nie wyrzucaj jej. W otoczeniu natury doskonale sprawdzi się jako oryginalna, wielopoziomowa doniczka, w której „zaszufladkujesz” ulubione zioła. Najwyższy czas aby na zużyte opony, które do tej pory nie opuściły waszego garażu, spojrzeć pod innym kątem. Dosłownie! W pozycji poziomej, dzięki Twojej wyobraźni i kilku pociągnięciom pędzla, posłużą jako unikatowe, dekoracyjne kwietniki.

Aranżacja ogrodu

A co, kiedy ogrodowe metamorfozy dobiegają końca, a Ciebie wciąż rozpiera twórcza energia? Puste puszki po farbach z łatwością przerobisz na wielobarwne doniczki.

Niezależnie od tego czy preferujesz elegancką nowoczesność czy romantyczny rustykalizm trendbook Altax Viva Garden! na lato 2017 podpowie jak własnoręcznie wyczarować dekoracje, które zachwycą nawet najbardziej wymagających estetów. Przekonaj się, że przydomową przestrzeń możesz stworzyć z pomocą pomysłu i tego co od dłuższego czasu znajduje się na liście „do wyrzucenia”. Ogród w myśl DYI (do it yourself) jest nie tylko niesamowicie oryginalny, ale daje też mnóstwo satysfakcji.

Odnawiaj, ozdabiaj, łącz kolory i poznawaj nieograniczone możliwości jakie tego lata dadzą Ci nowe farby ogrodowe dla kobiet Altax Viva Garden!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz